Planujesz skoczyć ze spadochronem po raz pierwszy? W takim przypadku warto pomyśleć o wybraniu dodatkowej opcji jego rejestracji! To naprawdę świetny pomysł, ponieważ powala ci na posiadanie utrwalonego skoku jako wyjątkowej pamiątki, do której można zawsze wrócić i pochwalić się nią przed swoimi znajomymi!

Wszystkie firmy, które zajmują się organizowaniem skoków spadochronowych, zarówno tandemowych, jak i samodzielnych, oferują swoim klientom możliwość rejestracji skoku. Wtedy zajmuje się nią dodatkowy skoczek, na którego kasku zamontowany jest profesjonalny sprzęt do filmowania i robienia zdjęć. Dzięki temu całe wydarzenie o samego skoku z samolotu, poprzez swobodne spadanie z maksymalną prędkością, a skończywszy na szybowaniu jest utrwalony. Płytę ze zdjęciami oraz z filmami otrzymuje się zazwyczaj tego samego dnia, więc nie trzeba na nią dodatkowo czekać. Czasami materiały udostępniane są w Internecie, wystarczy tylko pobrać je ze strony. Na ogół są to już film i zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione, dlatego można zaprezentować je swoim bliskim, żeby pochwalić się odwagą i przeżyciami.

Ile kosztuje utrwalenie skoku na zdjęciach i filmach? T dodatkowo płatna usługa, która nie jest tania, ale warto z niej skorzystać. Zwykle to od 250 do 300 złotych w zależności od firmy, dlatego warto wcześniej je sprawdzić. Za skok bez rejestracji zapłaci się naturalnie mniej, ale przynajmniej z tego pierwszego warto mieć pamiątkę! Właśnie dlatego większość klientów firm spadochroniarskich wybiera opcję wraz z rejestracją całego wydarzenia. Naprawdę warto!

Więcej ciekawych filmów ze skoków można znaleźć na kanale skydive na youtube.

Be Sociable, Share!

Leave your comment